برگزاری مراسم قدردانی از تیم اجرایی پروژه اورهال کوره کالدو

  • -

برگزاری مراسم قدردانی از تیم اجرایی پروژه اورهال کوره کالدو

دسته بندیاخبار

طی مراسمی با حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان زنجان،

مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و مدیران، کارشناسان و کارگران شرکت ملی سرب و روی ایران از عوامل اجرایی پروژه اورهال کوره کالدو تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در این مراسم که ۹ دی ماه همزمان با روز بصیرت، در شرکت ملی سرب و روی ایران برگزار گردید، آقای دکتر فضلوی مدیرعامل شرکت ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان اظهار داشت: توانستیم در شرکت ملی سرب و روی ایران بار دیگر قدرت، تخصص، ایمان و تعهد جوانان ایرانی را این بار در سنگر صنعت و تلاش به رخ بکشیم.

وی با تشکر و قدردانی از حمایت های صاحبان سرمایه و هیاٌت مدیره محترم شرکت، افزود: پس از چندین ماه کارشناسی و مطالعه فنی و اقتصادی، پروژه اورهال کوره کالدو به طور رسمی از شهریور ماه آغاز شده و پس از طی ۷۶ روز کاری طبق برنامه زمانی از پیش تعیین شده در آذر ماه با تلاش، همت، غیرت و تخصص تک تک نیروهای دخیل در پروژه با موفقیت به اتمام رسید.

دکترفضلوی، ضمن تشکر از تلاش های شبانه روزی تمام نفرات فعال در پروژه، اعلام داشت: پروژه اورهال کوره کالدو با صرفه جویی چند ده میلیاردی نسبت به شرایط برون سپاری به شرکت های خارجی،  با موفقیت و مطابقت کامل با برنامه عملیاتی از پیش تعیین شده، اجرایی گردید.

در ادامه این مراسم حضرت آیت الله خاتمی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان، ضمن قدردانی از روند اجرایی و نتایج حاصله پروژه اورهال کوره کالدو اظهار داشت: در شرایط فعلی کشور که دشمنان از طرق مختلف تلاش در تضعیف روحیه و صدمه به اقتصاد و صنعت این مملکت دارند، تصمیم گیری، ریسک پذیری،  اجرا و موفقیت پروژه های دانشی و تخصصی این چنینی دستاورد بسیار بزرگی در سطح استان و کشور می باشد.

در این مراسم مهندس ناصر فغفوری مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز با تشکر از تلاش عوامل اجرایی پروژه در سطوح مختلف سازمان، اظهار داشت: در شرایط فعلی اقتصادی و تحریم های موجود در کشور، اجرای پروژه های فنی و تخصصی به دست کارشناسان و متخصصان داخلی می تواند کمک به سزایی به رفع مشکلات حادث در حوزه صنعت و تولید نماید.

در خاتمه ی مراسم ، با حضور مدیر کل سازمان صنعت معدن و تجارت استان و مدیرعامل شرکت ملی سرب و روی ایران از عوامل اجرایی و پشتیبانی پروژه به طور رسمی قدردانی گردید.


جستجو