دریافت لوح تقدیرجشنواره ملی بهره وری

  • -

دریافت لوح تقدیرجشنواره ملی بهره وری

دسته بندیاخبار

دریافت لوح تقدیر جشنواره ملی بهره وری توسط شرکت ملی سرب و روی ایران

در نهمین آیین بزرگداشت روز ملی بهره‌وری که در تاریخ اول خرداد ماه سال ۱۳۹۷ در اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و تجارت ایران برگزار شد از مجموعه‌های برگزیده در مسابقه ملی “ارائه تجربه‌های موفق ارتقاء بهره‌وری” تجلیل و شرکت ملی سرب و روی ایران با کسب امتیاز در این مسابقه ، موفق به دریافت لوح تقدیر شد.
شرکت ملی سرب و روی ایران با ارائه پروژه “استفاده از خاک فلئور دار جهت تولید روی” در مسابقه ملی تجربیات موفق ارتقاء بهره وری حضور یافت و مفتخر به کسب لوح تقدیر گردید.
نهمین دوره جشنواره ملی بهره وری متشکل از پنج مسابقه شامل”مسابقه ملی بهره وری” ، “مسابقه ملی بهینه کاوی” ، “مسابقه ملی ارائه تجربه های موفق ارتقاء بهره وری” ، “مسابقه بهترین محل برای کار” و “مسابقه ملی برترین توان اجرا” از خرداد سال ۹۶ تا ابتدای خرداد سال ۹۷ با حمایت معنوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.
این دوره جشنواره در قالب ۴۰ صنعت و گروه اقتصادی به بررسی بهره‌وری کسب‌وکارها در ۲هزار بنگاه اقتصادی پرداخت تا شرکت‌هایی که بیشترین بهره‌وری را در مراحل گوناگون فعالیت بنگاه خود داشته‌اند معرفی و با لوح تقدیر ویژه جشنواره ملی بهره‌وری برجسته شوند.
گفتنی است در این جشنواره بالغ‌بر ۵ هزار و ۸۰۰ شرکت مورد ارزیابی قرار گرفته‌ و در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰ نفر از متخصصین کشور عضو شبکه داوری جشنواره ملی بهره وری می باشند.
شرکت ملی سرب و روی ایران، یکی از شرکت های تولیدی زیر مجموعه هلدینگ توسعه معادن روی ایران می باشد، و با ارائه این پروژه توانسته بهای تمام شده تولید را از طریق استحصال فلز روی از خاک فلئوردار، کاهش و بهره وری عملیات تولید را افزایش دهد.
لازم به ذکر است که تا کنون امکان استفاده از خاکهای روی حاوی فلئور فراهم نبوده و برای نخستین بار با همت متخصصین و کارشناسان زبده داخلی در شرکت ملی سرب و روی ایران این امکان فراهم آمده و برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت ملی سرب و روی ایران افزوده است.


جستجو