حضور گروه توسعه درنمایشگاه بین المللی MINEX

  • ۰

حضور گروه توسعه درنمایشگاه بین المللی MINEX

دسته: اخبار

ششمین همایش و نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری

در معدن و صنایع معدنی (MINEX) با حضور بزرگان صنعت و معدن کشور در محل مصلی امام خمینی تهران از ۱۸ لغایت ۲۰ مهر ماه سال جاری برگزار شد  .

گروه شرکت های توسعه معادن روی ایران نیز بعنوان بزرگترین تولیدکننده صنعت سرب و روی در خاورمیانه، با حضور مدیران ستادی هلدینگ، مدیران عامل شرکت های ملی سرب و روی ایران، ذوب و روی بافق،  اسید سازان و جام امید البرز و کارشناسان زبده از شرکت های مختلف هلدینگ، اقدام به مشارکت جدی و فعال در این نمایشگاه نموده و در طول مدت برگزاری نمایشگاه توانست میزبان ده ها نفر از سرمایه گذاران، صاحبان صنایع، مدیران ارشد دولتی و غیردولتی و میهمانانی از کشور های مختلف اعم از فرانسه، آلمان، ژاپن، چین و…… باشد.

مشارکت در نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی (MINEX) توانست شرایط حضور و تعامل شرکت های مختلف داخلی و خارجی از کشورهایی نظیر آلمان، فرانسه و چین را با مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه گروه توسعه معادن روی را فراهم آورد.

در طول مدت برگزاری نمایشگاه MINEX، تشکیل جلسات متعدد فنی و اقتصادی با سایر شرکت های داخلی و خارجی، نتایج مطلوبی را در زمینه های تخصصی اعم از بررسی پهنه های اکتشافی، نوع و شکل ارزیابی اکتشافات، چگونگی اکتشاف با روش های جدید، سیستم های رایانه ای جامع فرایند تولید مورد استفاده در جهان، به همراه داشت.


نظر بگذارید