تولید بیش از ۷۵۰۰ تن انواع شمش

  • ۰

تولید بیش از ۷۵۰۰ تن انواع شمش

شرکت ملی سرب و روی پس از بازگشایی کارخانه

سرب در سال ۱۳۹۵ توانستبه میزان تولید ۷۵۵۲ تن انواع شمش سرب و روی در سال ۱۳۹۵ دست یافته و برای سال ۱۳۹۶ نیز در مجموع مقدار ۱۳۰۰۰ تن انواع شمش روی و سرب را در برنامه تولید خود  قرار داده است.

مهندس اسحاق رزاقی مدیر عامل شرکت ملی سرب و روی ایران، اظهار امیدواری کرد با تامین ماده اولیه و رفع برخی از مشکلات تولیدی و فنی در سال ۱۳۹۶ برنامه تولید ۵۰۰۰ تن انواع شمش سرب و ۸۰۰۰ تن انواع شمش روی، محقق گردد.

مدیر عامل شرکت ملی سرب و روی با اشاره به اینکه در سال ۹۵ کارخانه سرب شرکت پس از ۳ سال توقف، با اخذ مجوز از دستگاههای ذیربط علی الخصوص اداره کل محیط زیست استان بازگشایی گردید، افزود: در طول ۳سال توقف کارخانه سرب و سال جاری، این شرکت اقدامات حائز اهمیتی در زمینه مسایل زیست محیطی انجام داده که این اقدامات هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد تومان به همراه داشته است.

وی با اشاره به این اینکه ۷۰ درصد تجهیزات و فرآیندهای موجود در کارخانه سرب شرکت ملی سرب و روی در راستای تصفیه و حفظ مسایل محیط زیستی و دستیابی به تولید سازگار با محیط زیست می باشد، خاطر نشان ساخت: در آینده نیز همین روند  ادامه یافته و در راستای حفظ محیط زیست حساسیت های ویژه ای خواهیم داشت.

مهندس رزاقی ضمن تاکید بر تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات از منابعی به غیر از معدن انگوران و خروجی کارخانه BZS اظهار داشت: افزایش تولید سالانه کارخانه BZS شرکت از۴۳۰۰۰  تن به ۶۳۰۰۰ تن، خروج از سیستم پیمانکاری در واحدهای مختلف شرکت و اجرای پروژه های زیست محیطی اولویت های برنامه ای شرکت ملی سرب و روی در سال ۹۶ خواهد بود.

مدیر عامل شرکت ملی سرب وروی خاطر نشان کرد در بخش مسایل زیست محیطی نیز با شدت بیشتری کار را ادامه خواهیم داد تا اینکه بتوانیم تمام نگرانی های موجود را از ذهن تمام شهروندان عزیز زنجانی رفع کنیم.

مهندس رزاقی با اشاره به اخذ سهمیه ۳۰۰۰ تنی کنسانتره سرب از شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران و عقد قرارداد خرید ۴۰۰۰ تن کنسانتره سرب با شرکت کالسیمین در سال ۹۶، افزود: کیفی سازی نیروی انسانی، جایگزین افراد با کیفیت با نیروهای فرسوده و کم انگیزه و اجرای دوره های مختلف آموزشی جهت بالا بردن راندمان نیروی انسانی از برنامه های شرکت ملی سرب و روی ایران در زمینه نیروی انسانی در سال ۹۶ می باشد.

مدیرعامل شرکت ملی سرب و روی ایران، در پایان با ابراز امیدواری نسبت به تحقق کامل برنامه ی تولید سال ۹۶ اظهار داشت: با لطف خدا، تامین به موقع مواد اولیه، همکاری و هم افزایی کلیه پرسنل و انجام پروژه های توسعه ای مورد نظر، سال ۹۶ را با موفقیت کامل به پایان خواهیم رساند.


نظر بگذارید